Prominent & Leading Manufacturer from Thane, we offer stainless steel pari bowls, peacock bowl mirror polish, vinto bowl mirror ploish and apple plate mirror polish.
₹ 320 / Kg Get Latest Price
| Size | 5.5 inch |
| Design Name | PARI BOWL |
| Thickness | 22 Gauge |
| Finish | Mirror Polish |
| Capacity | 250 ml |
| Use Case | Gifting, Home Use, Restaurant, Catering, Hospital Use |
| With Lid | No |
| Material Grade | SS 202 |
Minimum order quantity: 80 Kg
₹ 320 / Kg Get Latest Price
| Size | 5.5 inch |
| Design Name | PEACOCK BOWL |
| Thickness | 22 Gauge |
| Finish | Mirror Polish |
| Capacity | 200 ml |
| Use Case | Restaurant, Catering, Home Use |
| With Lid | No |
| Material Grade | SS 202 |
Minimum order quantity: 80 Kg
₹ 320 / Kg Get Latest Price
| Size | 5.5 inch |
| Design Name | VINTO BOWL |
| Thickness | 22 Gauge |
| Finish | Mirror Polish |
| Capacity | 200 ml |
| Use Case | Restaurant, Home Use, Catering |
| With Lid | No |
| Material Grade | SS 202 |
Minimum order quantity: 80 Kg
₹ 320 / Kg Get Latest Price
| Size | 4 INCH TO 6 INCH |
| Design Name | APPLE PLATE |
| Thickness | 22 Gauge |
| Finish | Mirror Polish |
| Capacity | 50 ML |
| Use Case | Serving, Home Use, Restaurant, Hospital Use, Catering, Gifting |
| With Lid | No |
| Material Grade | SS 202 |
Minimum order quantity: 80 Kg
Rushabh Shah (Proprietor)
Priti Steel
Gala No. C-1, Doshi Industrial Estate, Navghar Road, Bhayander East
Thane - 401105, Maharashtra, India